Modelja

Modelja 20 vjeçare që po çmend rrjetet sociale (FOTO)

Silvia Caruso është një e preferuar e rrjeteve sociale, e cila ka mbi 1.6 milion fansa vetëm në Instagram.

Modelja 20-vjeçare merret me modelim dhe tërheq vëmendjen e publikut me angazhimet e saj kryesore. Pavarësisht nga detyrimet e shumta të biznesit, Silvia nuk e lë pas dore arsimin dhe ajo në Romë studion komunikimin.

Bukuroshja e përshkruan veten si një person i një fryme aventureske që adhuron natyrën, ëndërrimin dhe modën.