“M’ke mungu” së shpejti nga Nora Istrefi dhe Skerdi

Një bashkëpunim të tillë mbase nuk e keni paramenduar.

Nora Istrefi ka bashkuar forcat me reperin Skerdi Ago dhe po sjellin një duet, shkruan Ballkani.info.

Këtë gjë e ka konfirmuar vet ai përmes një fotografie të hedhur në Facebook, por, nuk ka zbuluar ndonjë detaj tjetër pos titullit të këngës e që është “M’ke mungu”.

Nga ana tjetër, vlen të theksohet se në klip siç duket do jetë edhe e dashura e Skerdit, gazetarja Vesa Rama./Ballkani.info/