Miss BumBum “çmend” fansat me një video duke bërë twerk

Miss BumBum ka lëshuar një video mjaft provokuse duke bër një kërcim mjaft provokues.

Modeli e Playboy Suzy Cortez ka fituar një ndjekje masive prej 1.4 milionë në Instagram, transmeton Ballkani.info.

“Bomba” braziliane – e cila fitoi titullin Miss BumBum në 2016 – dhe u bë një hit në internet me pasurinë e saj më të çmuar, të pasmet e saj.

Në postin e saj të fundit, u kënaqën edhe pasuesit e saj dhe siguruan mbi 105,000 shikime në 24 orët e para.

28-vjeçarja e vë në dukje të pasmet e saj, ndërsa mbante një palë pantallona të shkurtëra dhe kërcente.