Miriami ndan çaste të bukura me Albanin në pushime

Miriam Cani duket se është bërë nostalgjike për ditët e verës.

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë ndër çiftet më të dashura të estradës në vend.

Miriami është bërë nostalgjike për ditët e pushimeve, andaj solli disa imazhe nga albumi i pushimeve me Albanin.

Çifti dukeshin të lumtur teksa mbanin duart e njëri-tjetrit dhe po shijonin një mbrëmje në vendin ku pushonin.

Për ndryshe, Albani dhe Miriami pritet të bëhen së shpejti sërish prindër, ndërsa kanë edhe një vajzë të pagëzuar, Ameli.

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on