çifti

Miriami dhe Albani sjellin imazhe të reja nga pushimet përrallore

Çifti i njohur ditë më parë filluan pushimet në një vend tropikal.

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani kanë lënë pas çdo angazhim në profesion dhe po pushojnë në bregdet.

Ata kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, në të cilat tregojnë se po kalojnë çaste të paharruara.

“Gocat e mia”, ishte mbishkrimi që Albani ia vendosi një fotografie të Miriamit me Amelin.

Për ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Alban Skënderaj është “Drejt në zemër”, në duet me 2Ton.