Miriam Cani

Miriam Cani shfaqet për herë të parë pas lindjes së djalit

Muajin e kaluar Miriam Cani dhe Alban Skënderaj u bënë prindër për herë të dytë.

Këngëtarja solli në jetë një djalë, të cilin çifti e pagëzoi me emrin Duam, njëjtë si titulli i këngës së tyre.

Mëngjesin e sotëm, Miriami ka postuar foton e parë pas lindjes dhe shfaqet e qeshur dhe më në formë se kurrë.

‘Mirëmëngjes’, shkruan Miriami krah kësaj fotoje ku ka marrë komplimenta të shumta.

Miriami dhe Albani kanë edhe një vajzë, të quajtur Ameli, e cila në shumë raste ka shfaqur pasionin e njëjtë me prindërit për të kënduar