konferencë

Ministrja Albulena Haxhiu dhe Ministri Xhelal Sveçla mbajnë konferencë për media

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu dhe Ministri i Ministrisë së Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçla do të mbajnë konferencë për media. 

Konferenca do të mbahet duke filluar nga ora 14:00.

Ndërkaq kujtojmë se disa minuta më parë është ndërprerë seanca e Dardan Krivaqës për caktimin e masës së paraburgimit për vrasjen e 18 vjeçarës, pasi ju kishte përkeqësuar gjendja shëndetësore.