Ministri

Ministri i Qeverisë së Kosovës merr pjesë në organizimin e Vuçiqit

Goran Rakiq, ministër i Ministrisë së Komuniteve dhe Kthimit, në Qeverinë e Kosovës ka marrë pjesë në një organizim të presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiqit.

Organizimi u bë me rastin e 9 majit, Ditës së Evropës.

May be an image of 1 person

Fotografitë nga organizimi i ka ndarë Dalibor Jetviç, ish-ministri serb në Qeverinë e Kosovës

Me ftesë të Presidentit të Republikës së Serbisë, Aleksandar Vuçiq, morëm pjesë sonte në akademinë ceremoniale me rastin e 9 majit – Ditës së Fitores mbi fashizmin në Luftën e Dytë Botërore”./