Ministri i Brendshëm italian ndahet nga e dashura

Fotot e fundit në rrjetet sociale janë nga kjo verë, kur së bashku pushonin në det dhe plazhet italiane, më të dashuruar se asnjëherë tjetër.

Por tani gjithçka ka përfunduar dhe zërat i ka konfirmuar vetë Elisa Isoardi, e cila shkruan në Instagram se me zv.kryeministrin dhe ministrin e Brendshëm të Italisë, Matteo Salvinin, ka përfunduar: “Me një respekt të madh dhe dashuri të vërtetë që ka ekzistuar. Faleminderit Matteo”.

Ajo poston një foto të nxehtë nga dhoma e gjumit: të dy të qeshur në krevat, por komenton: “Nuk është ajo që kemi dhënë për t’i munguar njëri-tjetrit, por ajo që duhej të kishim dhënë akoma”, – shkruan ajo, duke cituar Gio Evan (siç ka bërë edhe në postime të tjera).

Dhe kështu për prezantuesen italiane dhe politikanin “rebel”, është koha për të kthyer faqe, pasi historia e dashurisë duket se ka mbërritur vërtete në fund.