Pa Seldin

Mimoza feston ditëlindjen, ja si e surprizoi familja e saj

Ajo sonte ka festë.

Mimoza Shkodra po feston ditëlindjen e për këtë datë ka marrë urime nga fansat, miqtë dhe nga familja, shkruan Ballkani.info

E nga këta të fundit, ajo është surprizuar, duke ia shtuar më shumë gëzimin e kësaj dite.

Në Instagram ajo ka hedhur një fotografi ku shihet një ëmbëlisrë me fytyrën e zogut të famshëm që përdorët në filmat e animuar.

Për Mimozën urojmë edhe shumë vite./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

??❤️

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

 

View this post on Instagram

 

Thanks to my Family ❤️

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on