Çifti

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth festojnë dhjetëvjetorin e lidhjes

Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth festojnë përvjetorin e dhjetë të lidhjes së tyre.

Këngëtarja ka postuar disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave sjell momentet më të bukura të lidhjes së tyre.

“Urime përvjetorin e dhjetë dashuria ime”, ka shkruar ndër të tjera Miley, ndërsa shpërndau një lajm që flet për thashethemet rreth ndarjes së tyre.

Po ashtu, Miley Cyrus publikoi edhe foto në një moment intim me Liam Hemsworth.