Kylie

Milarderja Jenner s’mund të rri e veshur as një sekond, të gjitha i ekspozon FOTO+18

Kylie Jenner është një nga femrat më të njohura dhe më atraktive nëpër rrjetet sociale.

Motra e yllit Kim Kardashian, njëherit është ndër personazhet më të paguara nga Instagrami për një postim që bën, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi teksa ekspozon linjat trupore, në formën më të mirë.

Ajo në të njejtën kohë ka kujtuar këto kohëra të bukura, duke u shprehur se po i mungojnë këto momente, pas përhapjes së virusit Covid-19.