Mihrija me motra, momente të bukura

Nuk publikon shpesh foto me to.

Por, sonte, këngëtarja Mihrije Braha në Instagram ka hedhur një fotografi ku shihet bashkë më dy motrat e saj, shkruan Ballkani.info.

Ndonëse Lorën e njohim si këngëtare, Mihrija ndjekësit e saj i njoftoi edhe me motrën tjetër.

Një tjetër detaj që vërehet është ngjashmëria mes tyre dhe fakti se që të tria janë bërë bionde./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Momente të bukura me motra!….M B

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha) on