Policia e Kosovës

Midis kafeterisë e godet me shishe në kokë, arrestohet “kapadaia” nga Gjilani

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi i njëjti kishte pasur një mosmarrëveshje me një tjetër dhe gjatë ndërhyrjes se zyrtarëve policor, i dyshuari kishte rezistuar dhe e godet me shishe në kokë viktimën.

Rasti ka ndodhur në Gjilan, te Kafeteria Mono, të shtunën e kaluar, rreth orës 22:20.

Tutje, Policia njofton se pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar në mbajtje për 48 orë