Këngëtari

Mesazhi i rremë seksual i Ibrahim Tatlises, çmend turqit

Ibrahim Tatlises është një prej këngëtarëve dhe personave publike që bënë bujë në mediat roze sa herë që shkruan në rrjetet sociale.

Një të tillë raportohej se e kishte shkruar edhe në llogarinë personale në Twitter, i cili shumë ishte kritikuar prej fansave.

“Sex, Sex video”, shkruante Tatlises në Twitter, që kishte lënë shumë fansa gojëhapur. Por, i menjëhershëm ka qenë reagimi i këngëtarit turk duke thënë se nuk ka llogari në këtë rrjet social.

“Unë nuk kam llogari në këtë rrjet social. Të gjitha mesazhet e mia i bëj përmes Instagramit”, ka shkruar Tatlises në Instagram.

Ndryshe, këngëtari ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë, përkatësisht që nga koha kur ishte plagosur në kokë me armë zjarri.