Modelja

Mërzitet në shtëpi – Angela realizon video me stila erotik

Angela Martini ka vendosur të jetë aktive në Instagram këtë vit

Bukuroshja dhe shkrimtarja shqiptare ka postuar sonte një video ku bën lëvizje erotike.

Krejt kjo si duket vjen nga “monotonia” që po përjeton në shtëpi bukuroshja.

“E mërzitur në shtëpi por me energji të LA”, ka shkruar ajo nën këtë video.