Foto

Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës

Meriton Mjekiqi feston sot ditëlindjen.

Banori i “Big Brother Vip Albania” është uruar nga banorët dhe familjarët, që kanë postuar urimet e tyre në rrjetet sociale, pasi moderatori ndodhet brenda shtëpisë së njohur duke vijuar eksperiencën që i zgjati më shumë se 100 ditë.

Mes urimeve ishte dhe ai i Ilnisa Agollit, partneres së tij që njohu gjatë “BBV”.

“Gezuar ditelindjen Meritoni im. Je arsyeja e FITORES time”- shkruan Ilnisa në një foto të publikuar në “instastory”.