Artistja

Melinda publikon këngën e re ‘Pika Pika’ (VIDEO)

Melinda Ademi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

Melinda Ademi e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.

‘Pika Pika’ titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip. Për tekstin është kujdesur vetë Melinda së bashku me Tonic dhe Denk.

Melinda këtë projekt muzikor e publikoj pas suksesit të asaj ‘Çifteli’.