FOTO

Megi Pojani dhe Endri Çekiçi me pushime në Maldive?

Romanca e tyre u zbulua rreth dy vite më parë, por që nuk është konfirmuar akoma.

Megjithatë, kjo është shfaqur më shumë nëpër vende të njëjta nga protagonistët e lidhjes.

Bëhet fjalë për prezantuesen Megi Pojani dhe futbollistin e njohur shqiptar, Endri Çekiçin.

Foto: Screenshot/Instagram

Futbollisti jeton dhe vepron në Turqi, gjersa modelja shpesh ka udhëtuar drejt këtij vendi.

Ata tani duket se po shijojnë pushimet së bashku në ishujt Maldive, në bazë të disa fotografi.

Foto: Screenshot/Instagram

Dyshja shihen duke pozuar nga vende të ngjashme dhe kjo ka lënë më shumë të dyshohet.

Pritet të shihet se si do të jetë marrëdhënia e tyre në vijim.