kodi

Meghan thyen kodin e familjes mbretërore, vesh fustanin që i tregon të brendshmet

Që prej muajit maj të këtij viti kur ish-aktorja Meghan Markle dhe Princ Harry lidhën kurorë, mediat shkruajnë vetëm për ta.

Madje Kate Middelton duket sikur ka mbetur në hije për shkak se përflitet shumë për Dukeshën e Sussex-it.

Kjo e fundit është në muajin e katërt të shtatzënisë ndërsa ditët e fundit së bashku me Princin kanë mbajtur vizitat e tyre zyrtare në Australi dhe Zelandën e Re.

Meghan, e cila bie gjithnjë në sy për fustanet e shtrenjta, këpucët dhe bizhuteritë luksoze, kësaj here duket se ka thyer kodin e familjes mbretërore.

Në një nga daljet e saj të fundit, ajo ka veshur një fustan të Givenchy nga stilistja e saj Stella McCartney.

Mirëpo duket se fustani ishte pak transparent dhe i tregonte të brendshmet Princeshës së Sussex-it.

Kjo ka rënë në sy nga disa media si tg.com e cila pyet se çfarë do të thotë Mbretëreshë Elisabetta kur t’i shohë këto foto?