Këngëtarja

Me sy të ënjtur dhe e veshur me të zeza, Dua rrëmben vëmendjen e të gjithëve

Dua Lipa vazhdon të rrëmbejë vëmendjen e të gjithëve.

Kësaj herë vëmendjen e mori me poza të nxehta, duke u uruar mëngjes të mirë fansave të saj.

E veshur me të zeza, nuk ka se si të duket më joshëse ajo. Në fotografi vërehen edhe sytë e ënjtur të Duas.

Ende pa u bërë një orë nga postimi i fotografive në Instagram, Dua mori mbi 774 mijë pëlqime.