Këngëtarja

Më në fund, Luana Vjollca jep datën e duetit me Jay Santos

Pritjes së fansave të Luana Vjollcës po i vjen fundi.

Luana Vjollca dhe Jay Santos kanë finalizuar këngën e re dhe kanë dhënë datën për publikimin e saj.

Me anë të një postimi, Luana njoftoi se kënga e re e saj titullohet “Locos”, ndërsa do të publikohet më 14 gusht.

“#Locos!!! 🔥🔥🔥 Kush është gati? Ruajeni datën! 💣“, ka shkruar ajo sipër fotografisë me yllin latin.

Për ndryshe, Jay Santos pritet që të sjell edhe një tjetër duet me artiste shqiptare, këtë herë me Ronela Hajatin.

View this post on Instagram

#LOCOS !!! 🔥🔥🔥 Who is ready? SAVE THE DATE! 💣

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on