Ditëlindjen

Me këto fjalë Almeda uron nënën dhe motrën

Në familjen e tyre ka festë.

Almeda Abazi po feston ditëlindjen e nënës së saj Albanës dhe motrës së saj Ildës, për të cilën ka një urim special, shkruan Ballkani.info.

Aktorja ka hedhur një video të shkurtër në Instastory ku shihet bashkë me të dy ‘vajzat’ e ditëlindjes.

“Urime ditëlindja për bukuroshet e mija” është shkrimi që ajo ia la videos.

Kujtojmë që Albana dhe vajzat e saj gjithmonë janë komentuar për ngjashmërinë por edhe për faktin se Albana po duket si të jetë motra e vajzave të saj, e jo nëna./Ballkani.info/

 

View this post on Instagram

 

Happy Birthday to my babies❤️ @albanavs @ildabazi #mami & #sis ??

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on