Me këto fjalë Adrola Dushi uron nënën për ditëlindje

Ajo veçohet si femra më e bukur shqiptare.

Adrola Dushi ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet bashkë me dy personat më të rëndësishëm në jetën e saj, shkruan Ballkani.info.

Fjala është për djalin dhe nënën e saj.

Këtë të fundit madje e uroi për ditëlindje, duke zgjedhur fjalët më të mira uruese.

“Ditëlindja e mbretëreshës sime” janë fjalët që Adrola ia la fotos./Ballkani.info/