Me këtë këngëtare po sjell duet Sinan Vllasaliu

2018-ën do e përfundojë me një duet, sa i përket anës profesionale.

Kësaj radhe, Sinan Vllasaliu për bashkëpunim ka zgjedhur një emër të ri të skenës, shkruan Ballkani.info.

Fjala është për këngëtaren tejet të talentuar, Albina Kelmendi.

Në një video të hedhur në Instagram, u zbulua se kënga do quhet “Denim” dhe do jetë pjesë e xhirimeve të fundvitit, por nuk dihet nëse do finalizohet edhe me klip.

Një detaj tjetër i vërejtur është se kënga është baladë./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/BqcpWZNBi8k/?utm_source=ig_web_copy_link