Modelja

Me këtë imazh Xhesika tregon se çfarë të pasme bombastike ka

Karrierën dhe jetën e saj e ka zhvendosur në SHBA.

E nga atje, Xhesika Berberi po tregon se sa seksi është dhe se sa shumë e ka merituar titullin “Miss Shqipëria”, shkruan Ballkani.info.

Modelja është aktive edhe në rrjete sociale e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme, e që nuk i mungojnë as ato provokuese.

E tillë shfaqet edhe në këtë të fundit kur pozon në bikini, duke treguar të pasmet që janë shumë bombastike./Ballkani.info/