Me këtë foto joshëse nga kuzhina, Enca ka një pyetje për fansat

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia ka një pyetje për ndjekësit e saj.

Enca është njëra nga artistet më të ndjekura në rrjete sociale e cila numëron afro dy milionë njerëz, shkruan lajmi.net.

Ajo ka hedhur një fotografi provokuese në Instagram e cila shfaqet në kuzhinë dhe bën një pyetje për fansat.

“Ushqimi i preferuar”, shkruan ajo.

Nuk është hera e parë kur artistja rrëmben vëmendjen e publikut, ku komentet në këtë imazh ishin të shumta.

Ajo po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së fundit “Kujt po i han”, në bashkëpunim me Don Phenom.
https://www.instagram.com/p/BqxeKTBAZac/?utm_source=ig_web_button_share_sheet