Këngëtarja

Me këmbën lart, Kida lajmëron projektin e ri

Kida vjen shumë elegante edhe në videoklipin më të ri që po realizon.
Vitin 2018-të, Kida do ta mbyllë me një projekt të ri muzikor.

Këtë e bëri të ditur me anë të një postimi të publikuar në Instagram ku tregon se ka nisur xhirimet.

Më këmbën lartë dhe më një pozë atraktive, Orhidea thotë se së shpejti do e lansojë këngën e re. “2018 spo te lo me ik edhe pak… #KaJe ????????”, shkruan ajo.

Edhe ky vit ishte mjaft i suksesshëm për Kidën me projekte dhe bashkëpunime të ndryshme të cilat numërojnë miliona klikime në YouTube.

Datën e saktë të lansimit të projektit nuk e ka zbuluar akoma.
https://www.instagram.com/p/Br7v0mqlX74/?utm_source=ig_web_button_share_sheet