Më joshëse se sot nuk e keni parë kurrë ‘Sasën’

Adriana Matoshi është një prej aktoreve më të dashura për publikun, e cila me interpretimin e vajzës së quajtur ‘Sasa’, i ka dhënë një shije tjetër serialit.

Ajo ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin është shfaqur mjaft tërheqëse dhe atraktive.

Madje, në këtë imazhin e fundit, Sasa shfaqet tejet ndryshe, saqë vështirë se mund të njihet nga fansat e saj.

Aktorja nga Gjilani ka pozuar në ngjyrat e vjeshtës, ndërsa ka bërë për vete fansat me pamjen tërheqëse prej biondeje.

“Ajo çka veshim është art”, shkruan ‘Sasa’ e serialit ‘O sa mirë’

Theksojmë se, Adriana vazhdon të jetë njëra prej aktoreve më të përfolura të serialit vendor “O sa mirë”.

https://www.instagram.com/p/BqSA289hYcu/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control