Ja si

Me gjoksin e hapur, Enca uron Krishtlindjen

Gjoksi jashtë i mbet pothuajse gjithmonë.

Këngëtarja Enca ka publikuar një fotografi në Instagram, ku shihet pothuajse e shtrirë në shtrat dhe me dekoltenë e hapur dhe përpak dukej sikur do t’i dilte gjoksi, shkruan Ballkani.info.

Arsyeja e publikimit të fotos, dihet.

Përmes këtij imazhi, Enca uroi festën e Krishtlindjes për gjithë fansat e saj të fesë katolike./Ballkani.info/

https://www.instagram.com/p/BrxuffaAWtv/?utm_source=ig_web_copy_link