Njofton policia

Me forcë ia merr arkën e dyqanit – arrestohet i dyshuari nga Peja

Të shtunën është arrestuar një burrë në rrugën “Besnik Lajqi” në Pejë, pasi që dyshohet se i njëjti dy ditë më parë kishte depërtuar me forcë në lokalin e viktimës dhe ia ka vjedhur arkën.

Pas marrjes në pyetje nga Policia, i dyshuari është dërguar në mbajtje me urdhër të prokurorit.