Big Brother Vip Albania 2

Më e votuara për tu rifutur në BB, Efi tregon se ç’do të bëjë nëse rikthehet

Pak ditë më parë Efi u shpall ish-banorja më e votuar për tu rikthyer në Big Brother. Xing.al publikoi një sondazh ku mund të votonit se cilin banor do të rikthenit në shtëpi nëse do të vinte mundësia. Mijëra njerëz votuan në këtë sondazh dhe votat më të shumta i mori Efi.

E ftuar në “Më lër të flas”, ajo u pyet se ç’do bënte po të rifutej në shtëpinë e famshme dhe Efi la të kuptohej se do merrej më shumë me Oltën.

“Do e shijoja më tepër dhe do merresha me ca njerëz”, tha Efi dhe shtoi se vazhdon të ketë mendimin se Olta është personi më fallco.