“Me dashurinë”, Genci publikon këtë foto krah Enit

Eni dhe Genci duken shumë elegantë në imazhin e fundit.

Çifti Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi publikuan një fotografi nga xhirimet për Vitin e Ri.

Teksa të dy ishin veshr në veshje elegante, dikush u afrua dhe ua bëri një foto, ku shfaqen të dashuruar pranë njëri-tjetrit.

“Hajdeee cakrroma goten…mos me bej si te vorgun…haaaa-aaaajdeee”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, Genci dhe Eni kanë edhe disa projekte muzikore bashkë, ndërsa po shijojnë në maksimum lidhjen.