Mc Kresha tregon pse u shfaq me çantë në Kënga Magjike

Mc Kresha dhe Fifi javën e kaluar publikuan këngën me të cilën marrin pjesë në këtë edicion të festivalit “Kënga Magjike”.

Mc Kresha dhe Fifi po konkurrojnë me këngën “Psikopatja jote”, kurse paraqitja e tyre në skenën e festivalit është komentuar shumë.

Mc Kresha dhe Fifi ishin të ftuar të premtën në një intervistë për emisionin “Mirage”, ku zbuluan detaje rreth këngës “Psikopatja jote”.

Ndër të tjera, Kresha ka shuar dyshimet rreth paraqitjes së tij me çantë në festival, duke treguar se përse doli ashtu në skenë. Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm dhe mësoni se për çfarë bëhet fjalë.

https://www.youtube.com/watch?v=k-G21LTQOe4