Reperi

Mc Kresha i rikthehet fesë, e fali xhumanë me hoxhën Fatmir Latifaj

Reperi mitrovicas duket se ka marrë rrugën e fesë.

Mc Kresha e ka falur sot namazin e xhumasë në xhaminë e Shipolit, bashkë me imamin e kësaj xhamie.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë hoxha Fatmir Latifaj, i cili ka publikuar fotografi me reperin.

“Sot mbas xhumase @tavnikcity 🕌”, ka shkruar Latifaj.

Ndryshe, Kresha së fundmi u martua dhe u bë baba, e cila gjë e ka tërhequr mjaft shumë nga skena publike.