Adelina Tahiri

“Mbreti”, Adelina në prehrin e biznesmenit maqedonas

Adelina Tahiri aktualisht ndodhet për pushime të verës.

Në llogarinë e saj në Facebook ajo ka shpërndarë një fotografi të përbashkët me burrin e saj.

“Unë jam mbretëresha shepse e kam mbretin afër”, ka shkruar ajo krahas fotografisë.

Ndryshe Adelina dhe biznesmeni maqedonas janë prindër të një djali, pas të cilit duket të jenë shumë të dhënë.