“Mbretëreshës” publikohet nga Hekuran Krasniqi dhe Vullnet Zhuniqi

Ata kanë disa këngë bashkë.

Sonte, Hekuran Krasniqi dhe Vullnet Zhuniqi kanë publikuar duetin e tyre të radhës, shkruan Ballkani.info.

“Mbretëreshës” titullohet kënga e tyre më e re, e cila është një serenatë e bukur dhe ritmike.

Për tekstin dhe muzikën e kësaj kënge është kujdesur vet Hekuran Krasniqi dhe projekti është finalizuar edhe me videoklip të bukur./Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=tdrONx6G694