Tuna

Mbiemrin e mamit apo babait? Ja cilin mban djali i Tunës

Në 9 maj Tuna i surprizoi të gjithë, teksa zbuloi se ishte bërë nënë për herë të dytë. Ajo publikoi në Instagram foto të saj nga materniteti, të shkrepura gjatë lindjes së fëmijës. Këngëtarja zbuloi se u bekua sërish me një djalë, që e ka pagëzuar me emrin Zen.

“Luta Zotin të më sjell në jetë një mashkull që do të më dojë gjithmonë. Ai më bekoi me dy djem”, shkroi Tuna në postimin e saj.

Menjëherë pas zbulimit të lajmit reagoi dhe Patrisi, i cili tregoi se ai është babai i fëmijës së dytë të Tunës. Ndjekësit filluan të kishin aludime për këtë fakt, sepse Tuna nuk e ka përfshirë në asnjë postim Patrisin pas lindjes për shkak të ndarjes së tyre që nuk ka qenë aspak miqësore.

“Mirë se erdhe në jetë ZEN”, shkroi Patrisi në ditën që Tuna dha lajmin e madh.

Së fundmi, Tuna ka ndarë me ndjekësit disa fotografi të vogëlushit teksa zbuloi edhe mbiemrin të cilin ai mban.

Mesa duket se këngëtarja po përsërit të njëjtën situatë si me Tian, të cilit i vendosi mbiemrin e saj dhe pas ndarjes me Patrisin, të dy fëmijët mbajnë mbiemrin e Tunës.

Se cilat kanë qenë arsyet e ndarjes së dyshes nuk dihen ende, por nga mesazhet e këngëtares kuptohet se karakteri i Patrisit ka qenë shkaku që i ka shtyrë drejt fundit të marrëdhënies.