Mbi 40-vjeçare e akoma bombastike, Gjyste Vulaj e gjitha në ‘Versace’

Gjyste Vulaj shfaqet gjithmonë e më me stil.

Në një imazh të fundit ajo është shfaqur tejet joshëse dhe askush nuk mund t’ia jap 41 vite jetë në shikim të parë, shkruan lajmi.net

Në foton e postuar në Instagram, këngëtarja ka treguar këmbët seksi dhe është shfaqur me shumë stil e ‘zhytur’ në markën Versace.

Sa i përket projekteve muzikore ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë këngë të re mirëpo me mbrëmje muzikore këtë verë nuk ka qenë edhe aq keq.