Modelja

Mbahuni djema, modelja amerikane ‘thyen rrjetin’ me foton e fundit

Është njëra prej vajzave më joshëse të planetit e emri i saj vazhdon të jetë një prej më të kërkuarve në rrjetet sociale.

Bukuroshja amerikane, Lindsey Pelas ka vendosur që përsëri ta trazojë rrjetin me linjat e saja të bujshme të cilat edhe i kanë dhënë famën që e gëzon sot, shkruan lajmi.net

Ndonëse shquhet për gjoksin e madh ajo nuk heziton ta ekspozojë para 8 milionë ndjekësve që i posedon në Instagram.

Për t’u treguar joshëse por njëkohësisht e përmbajtur, Pelas i ka lënë shumë pak vend imagjinatës duke treguar më shumë se ç’duhet.

Ajo imazhit të bërë publik, i ka shtuar një përshkrim të shkurtër duke shkruar në anglisht, “Natën e mirë”.

Lindsey pothuajse çdo ditë pushton rrjetet sociale me imazhe dhe video nga më të ndryshmet dhe tejet provokuese.

View this post on Instagram

goodnight dolls

A post shared by LINDSEY PELAS (@lindseypelas) on