çifti

Marina Vjollca publikon foton romantike me Getin: Kur dielli largohet

Si shumë personazh të tjerë të showbizit dhe moderatorja e njohur Marina Vjollca ka hapur arkivat për të kujtuar momente të ëmbla me Getoarin.

Dhe ditën e djeshme Marina ka publikuar një foto ku ajo dhe Geti shfaqen në det dhe krahas saj shkruan: ‘Kur dielli largohet’ 

Me siguri moderatores i mungojnë shumë pushimet me partnerin e saj, pasi dyshja ka treguar se kanë udhëtuar herë pas here në vende të ndryshme të botës duke shijuar bukuritë e saj.

Nuk dihet se cili është destinacioni i parë i Marinës dhe Getoarit pas mbarimit të karantinës, por nuk do të ishte çudi që dyshja të kishte nisur përgatitjet e valixheve që tani.