Moderatorja

Marina Vjollca nxjerr FOTO nga arkivat, shikoni si dukej në fëmijëri

Marina Vjollca është një prej personazheve më të pëlqyer të shoëbizzit shqiptar. Ajo tërheq gjithmonë me ëmbëlsinë e saj dhe paraqitjen fizike.

Së fundmi ajo ka nisur edhe prjoktin më të ri, si moderatore e emisionit të humorit, Klanifornia.

Moderatorja është teje aktive në rrjetet sociale, ku ndan shpesh herë foto dhe video nga momente të bukura të jetës së saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto të vjetër ku shfaqet nga fëmijëria e saj. Shumë ka ndryshuar, por vihet re që vetëm buzëqeshjene e ka ruajtur po të njëjtë që në atë kohë.

loading…