Prezantuesja

Marina i frikëson ndjekësit me këtë imazh

Gjithmonë është dukur e bukur.

Por, me një imazh që ka publikuar , Marina Vjollca ka ‘frikësuar’ gjithë ndjekësit e saj, shkruan Ballkani.info.

Kjo se, e ofruar te kamera, Marina kishte hapur gojën dhe fytyra e saj dukej tmerruese.

Në fakt, kjo është vetëm një efekt që rrjetet sociale po e përdorin në prag të ‘Halloween’./Ballkani.info/