Çifti

Marina dhe Geti festojnë përvjetorin, publikojnë video nga shtrati

Marina dhe Geti janë prej cifteve më të përfolura shqiptare.

Dyshja janë prej vitesh të martuara dhe kanë një jetë të lumtur bashkëshortore.

Sot ata kanë festuar përvjetorin datën të cilën e kanë përkujtuar përmes një video në shtrat.

Ishte Marina ajo që ndau një video teksa shihet Geti duke i dhuruar puthje, ndërsa ka shkruar : Urime përvjetori.

Ndryshe, çifti ndonëse kanë vite që janë martuar ende nuk kanë vendosur të rrisin familjen.

View this post on Instagram

Happy anniversary to us ❤️

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on