Moderatorja

Marina bëhet si limoni

Marina Vjollca padyshim që është një nga moderatoret më të mira shqiptare.

Së fundmi, ajo është e angazhuar me ‘Klanifornia’ dhe çdo të shtune mbrëma e shohim para ekranit televiziv, një bukuri e rallë.

Ajo herën e fundit u paraqit e veshur me një fustan të verdhë dhe vetja i ngjante si të ishte limon.

Sidooqoftë, edhe me këtë veshje, Marina duket shumë e bukur.

View this post on Instagram

🍋 or? #emoji

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on