The Distance

Mariah Carey publikon një këngë të re (VIDEO)

Mariah Carey është rikthyer me një këngë tjetër që është pjesë e albumit të saj të ardhshëm, e cila titullohet “The Distance” në bashkëpunim me Ty Dolla $ign.

“Ata kanë thënë se nuk mundëm t’i shmangemi distancës”, është një pjesë e tekstit që e këndon Mariah, këngë e cila është punuar nga Skrillex, Poo Bear dhe Lido.