Makina e kafesë prej ari dhe diamante (Foto)

Ajo quhet Espresso Veloce Royal dhe është një aparat kafeje me vlerë 187 mijë euro.

Me një prodhim të kufizuar të frymëzuar nga një motor makine i Formula 1, makina luksoze është e veshur me ar të bardhë 18 karatësh, diamante, gurë ametist dhe e lustruar me fibra karboni.

Makina gjithashtu është e pajisur me një bombol me vrima nxjerrëse për raki, të përshtatshme për ata që duan të shijojnë një kafe me një shije më të fortë. /tch/