Majk

Majk shpërndanë foton e Majlindës dhe Roanit

Bukuroshja kosovare, Majlinda Zeka, ka publikuar disa fotografi të reja, ku shihet se në një ambient festiv, realizoi disa imazhe me të birin e saj, Roanin.

Këto fotografi, më pas janë shpërndarë në Instastory, nga reperi Majk, shkruan Indeksonline.

Duke qenë se dyshja janë të ndarë, edhe pse prindër të një djali, ky veprim i tij ka habitur ndjekësit që kanë.

Po ashtu, Roani ka profil të tij në Instagram, kurse, Majk vendosi ta shpërndajë postin e tyre, duke hedhur ‘benzinë’ këtij ‘zjarri mediatik’, për një ribashkim të mundshëm të tyre.

Deri më tani, asnjëri nuk kanë folur se a janë në lidhje prapë, apo jo.