Video

Macja mbeti pa mikeshën më të mirë, reagimi i saj “thyen zemrat”

Përdoruesja e TikTokut, @sarracicero, ka shpërndarë videon që tregon macen  e saj Willow.

Kjo mace katër ditë më parë ka mbetur pa motrën e saj dhe mikeshën më të mirë, kurse në video mund të shohim sesi e shijon për herë të parë e vetme ushqimin, transmeton Telegrafi.

Madje në një moment ajo shikon mbrapa sikur të ishte duke pritur që motra e saj të shfaqet.

“Po qaj, shikoi mbrapa nëse ka ardhur motra e saj. Nuk planifikoja të qaj sot”, ka shkruar kjo përdoruese e TikTokut.

E postimi i saj mori shumë komente nga përdorues tjerë të këtij rrjeti social që mori mbi pesë milionë shikime.

@sarracicero my heart is so broken #fyp #foryou #foryoupage #cat #catsoftiktok ♬ i don't know you anymore – sombr