Reperi

Lumi bëhet romantik, dedikon vargje për gruan e tij

Në media e deklaroi se si i propozoi martesë gruas së tij.

Por, sonte, reperi Lumi B është treguar shumë romantik me bashkëshorten e tij, shkruan Ballkani.info.

Ai ka hedhur një fotografi ku shihet pranë bashkëshortes por vëmendjen më të madhe në këtë imazh e mori shkrimi që ia la fotos.

“Se ty tkom dashuri” janë vargjet e Lumit por që nfakt ngjajnë me  pjesën e tekstit të S4mm dhe këngës “Dashuri”./Ballkani.info/